به گزارش روابط عمومی، امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲ آیین معارفه دانشجویان جدید دکترا، با حضور معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی ، روسای پژوهشکده ها ، مدیر و کارشناسان تحصیلات تکمیلی از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در سالن جلسات برگزار شد.
در این نشست که با حضور دکتر “مجید محمدی”، معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر “کامبد امینی حسینی”، رییس پژوهشکده مدیریت خطر پذیری، دکتر “قاسم وتر”، سرپرست پژوهشکده مهندسی سازه، دکتر “غلام جوان دولویی”، رییس پژوهشکده زلزله شناسی و دکتر “فرج الله عسکری”، رییس پژوهشکده ژئوتکنیک ،دکتر “مجید معهود”،رییس مرکز ملی شبکه لرزه‌نگاری باند پهن ایران برگزار شد؛ ابتدا، دکتر محمدی ضمن معرفی پژوهشگاه و فعالیت های بیش از سه دهه آن در عرصه ملی و بین المللی پرداخته و در ادامه گزارشی از روند طراحی و اجرای پروژه آزمایشگاه های پیشرفته سازه و ژئوتکنیک ارائه داد.
وی در ادامه به جایگاه کم نظیر این آزمایشگاه در منطقه غرب آسیا و نیز توانمندی های آن در انجام آزمایش های مختلف و مورد نیاز پروژه های بزرگ عمرانی کشور اشاره نمود.
در ادامه این جلسه، روسای پژوهشکده ها به معرفی پژوهشکده های مهندسی سازه، مدیریت خطرپذیری ، زلزله شناسی و مهندسی ژئوتکنیک پرداختند.در پایان دانشجویان ضمن معرفی خود پیشنهادات و انتقادات خود را با مسولین در میان گذاشتند.

.