به همت پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله
نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله در اردیبهشت ۱۴۰۳برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی، نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله از ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در تهران برگزار می شود.

پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله پس از برگزاری منظم و موفق هشت کنفرانس بین المللی در حوزه زلزله شناسی و مهندسی زلزله طی سه دهه گذشته؛ اکنون با افتخار فراخوان جذب مقالات را برای برگزاری نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (SEE9) اعلام می نماید.

قابل ذکر است در این کنفرانس سه روزه که دامنه وسیعی از موضوعات: زلزله شناسی، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی سازه، مدیریت بحران و خطر زلزله را شامل می شود؛ اساتید و سخنرانان برجسته از سراسر دنیا به ارائه سخنرانی و اشتراک گذاری جدیدترین اطلاعات، دستاوردها و یافته های علمی خود در محورهای مختلف کنفرانس خواهند پرداخت.

همچنین همزمان با برگزاری نهمین کنفرانس؛ نمایشگاه های مختلف جانبی، کارگاه های متعدد تخصصی و آموزشی و جلسات ویژه در رابطه با موضوعات روز علوم مرتبط با زلزله نیز برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت آشنایی کامل با نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله و محورهای آن، ثبت نام و ارسال مقاله، می توانند به وب سایت: www.seeconferences.ir مراجعه فرمایند.

کمیته اجرایی نهمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (SEE9) آماده دریافت نقطه نظرات و ایده ها و پیشنهادات از طریق آدرس الکترونیکی: see9@seeconferencees.ir می باشد.

گفتنی است که مجموعه کنفرانس های بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (SEE) از ۳۳ سال پیش (۱۳۷۰) به همت پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله هر چهار سال یکبار در تهران برگزار می گردد؛ که طی آن متخصصان و اساتید حوزه زلزله از سراسر جهان گردهم آمده و به تبادل نظر و ارائه جدیدترین یافته های علمی- تحقیقاتی خود در این عرصه می پردازند.