بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

خبر ناگوار درگذشت مهندس علیرضا تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موجب تأثر و تألم شدید اینجانب، همکاران پژوهشگاه و همه خدمتگزاران صدیق کشور گردید. مدیری لایق، دلسوز و پرتلاش که حتی در دوران سخت بیماری کرونا دست از تلاش برنداشت و پیوسته با حضور خود در مناطق آسیب دیده از سوانح طبیعی چند سال اخیر در کشور به فکر بازسازی و آبادانی این مناطق بود و در نهایت جان بر سر پیمان خویش نهاد.
بدون شک شادروان مهندس علیرضا تابش در طول دوران خدمت شانزده سالۀ خود در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نقش‌ بسیار ارزشمندی در کاهش آلام مردم آسیب دیده از سوانح طبیعی و بهبود سطح زندگی در مناطق روستایی و شهرهای کوچک در کشور داشته است. این پژوهشگاه در طی همکاری های چندسال اخیر با مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نزدیک شاهد تلاش های بی وقفه آن مرحوم در موضوع بازسازی و بهسازی نواحی آسیب دیده از سوانح طبیعی بوده است.
درگذشت این انسان شریف و خدمتگزار صدوق را به مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جامعه مهندسی کشور و همه علاقمندان خدمت به مردم محروم کشور، تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای ایشان غفران و رحمت واسعه الهی مسئلت دارم.

محمد کاظم جعفری

رئیس پژوهشگاه