به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری با معرفی آثار منتخب در حوزه های مختلف در ۲۸ آذرماه سال ۱۴۰۱ به کار خود پایان دارد. این جشنواره به همت مجمع شهری تهران (TUF) به صورت مشترک با سازمان شهرداری ها و و دهیاری های وزارت کشور همه ساله برگزار می شود.

در جشنواره سال جاری که با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، عطاء الله رفیعی آتانی رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، علیرضا جاوید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، سجاد انوشه رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش مدیریت شهری و روستایی و بمانیان دبیر علمی جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری برگزار شد، کتاب “راهنمای مشارکت تشکّل ‌های مردمی و سازمان ‌های مردم نهاد در مدیریت بحران بلایای طبیعی” عنوان کتاب منتخب در بخش ایمنی و مدیریت بحران جشنواره برگزیده شد.

این اثر که به همت دکتر کامبد امینی حسینی و دکتر هومن معتمد اعضای هیئت علمی پژوهشکده مدیریت خطرپذیری و بحران پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله تصنیف شد، با پشتیبانی دفتر برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) و سازمان مدیریت بحران کشور به سرانجام رسید و توسط پژوهشگاه منتشر گردید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد کتاب اینحا کلیک نماید. علاقه مندان برای تهیه کتاب با شماره تلفن ۲۲۲۹۴۴۴۱ سفارش خود را ثبت نماید.